Lokale mieszkalno-usługowe nad j. Magistrackim

Główną cechą lokali mieszkalno-usługowych nad jeziorem Magistrackim w Mrągowie jest ich położenie w samym centrum miasta. Budynek doskonale wpisuje się w urocze krajobrazy Mrągowa.

Budynek usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem Magistrackim w ciągu pieszym. Dzięki zadbanej promenadzie wokół jeziora i pięknie oświetlonej fontannie jest to również korzystne miejsce do funkcjonowania wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych oraz handlowo – usługowych.

Na pierwszej kondygnacji budynku znajdują się obszerne lokale usługowe z dużymi, praktycznymi witrynami wystawowymi. Druga i trzecia kondygnacja budynku to lokale mieszkalne o powierzchni 1100m2.

Inwestycja została rozpoczęta w 2012 roku, rok później została oddana do użytku. Budynek o powierzchni 2100 m2 z czego 700 m2 zajmują lokale usługowe.

Domy w zabudowie szeregowej nad j. Czos

W latach 2010-2012 w pięknej okolicy jeziora Czos w Mrągowie 6 szeregowców w zabudowie segmentowej. Trzykondygnacyjne budynki o powierzchni 240 m2 każdy usytuowane są bezpośrednio nad linią brzegową jeziora w odległości 8 metrów.

Do każdego z segmentów przylega ogród, miejsce parkingowe, dodatkowo wyjątkową cechę budynków stanowi obszerny taras i wiele przestrzeni wewnątrz budynku oraz bliskość jeziora.

Lokale mieszkalno-usługowe w centrum miasta

W latach 2006 – 2008 w centrum Mrągowa wybudowaliśmy budynek usługowo-mieszkalny o wielkości 1000 m2. Znajduje się w nim 740 m2 mieszkań, a także lokale usługowe o powierzchni 260 m2, znajdujące się na pierwszej kondygnacji budynku .

Ważną cechą tej inwestycji jest jej świetne położenie, bliska odległość od sklepów, szkół i budynków użyteczności publicznej.